Arego
Støtt oss

Kampoppsett BarneHAFO og MiniHAFO

Her er kampoppsettene til kommende helgs HAFO'er.

 

Merk at noen lag har tette kamper. Dette pleier å gå veldig greit for spillerne. (Selv om noen lagledere er litt skeptiske.)

Sjekk sluttspillet på forhånd slik at du vet hvilke lag som går videre.

 

Kampoppsett MiniHAFO (1-3 klasse)

 Kampoppsett BarneHAFO 2016 (4-7 klasse) NB: Ny versjon onsdag kl. 1525

 

*  Endringer i Jenter 6 klasse og jenter 4 klasse. Kan også være noen enringer for de lagene som spiller lørdag formiddag.

Kontakt oss
  • J6-1
  • J6-2
  • J7-1
  • J7-2
  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Trenar
    Martha Hammersland | 48228453

    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Trenar
    Cecilie Eriksen | 92447096
    Else Marie Søgaard | 90564085

    Oppmann

    Hogne Buchvold | 98641330


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    To
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Trenar
    Aksel Sæther | 97556014

    Oppmann

    Kristine M. Sæther | 97010823


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    16:00-17:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Trenar
    Marit Løkhammer | 92850902
    Jonathan Gniste | 47343679

    Oppmann

    Monica D. Hillestad | 95993947


    Send epost til laget

     

  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • J9-2
  • Rackethallen
    O
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2008.

     

    Trenar
    Marte Wirum | 92424107
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann

    Martine E. Spratt | 92615859


    Send epost til laget

      

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2008.

     

    Trenar
    Tina D. Nilsen | 90606423
    Anita M. Hakestad | 90050003


    Oppmann

    Anita Hammersland | 91166240


    Send epost til laget 


  • Gamlehallen
    To
    17:00-18:00

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Trenar
    Siri B. Vik | 47303438
    Ina Blikra Valvatna | 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven | 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:00

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Trenar
    Lene Horne Dale | 45470908


    Oppmann

    Ingrid Hårde | 95725461


    Send epost til laget

     

  • J10-1
  • J10-2
  • J10-3
  • J11-1
  • Gamlehallen
    O
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Frode Bekkenes | 46424058
    Jorunn Aspen | 41529689

    Oppmann:
    Monica Ann Skår | 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    18:00-19:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Tonje Aamot Haga | 98814949
    Roy Sverre Amundsen | 99225785

    Oppmann:
    Hilde Karin Alfarnes | 48122161

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2006.


    Trenarar:
    Frode Bekkenes | 46424058
    Ellen Salomonsen | 41209387

     

    Oppmann:
    Henriette M. Hagenes | 95991968

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    16:00-17:00
    Gamlehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmann:
    Wenche Landa | 97120374

    Send epost til laget

  • J11-2
  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • Nordbygdo
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005.


    Trenar:
    Ellen Salomonsen | 41209387
    Kari Braathen | 97658446 


    Oppmann:
    Ove Røstbø | 99021329

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:00-16:30
    Rackethallen
    F
    16:00-18:00


    Leirvik/Langeland, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Aksel Sæther | 97556014
    Terje Tvedten | 92810559


    Oppmann:
    Tonje Aamot Haga | 98814949

     

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2004.


    Trenarar:
    Ørnulf Botnen | 92032170
    Trine Skår Lande | 91391257


    Oppmann:
    Kjellaug Eide | 95700122


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    To
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2003.


    Trenarar:
    Ingelin Havn | 94195600
    Jakob Saghaug | 93801236

    Oppmann:
    Hege Våmartveit | 41108775

     
    Send epost til laget

     

  • J13-2
  • J14
  • J15
  • J16
  • Nordbygdo
    M
    19:00-20:30
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2003.


    Trenarar:

    Åsa Eldøy | 99261371
    Tina D. Nilsen | 90606423

    Oppmann:
    Ingrid Marie Grov | 99225255

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    20:00-21:30
    Nordbygdo
    O
    19:00-20:30
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2002.


    Trenarar:
    Jonathan Gniste | 47343679
    Christian Alfredsen | 92207814
    Thomas Nøkling | 95250070


    Oppmann:
    Tone Skåtevik | 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 2001.


    Trenar:
    Siri Kannelønning | 46907096


    Oppmann:
    Eva Litlabø | 99019632


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 2000.


    Trenar:
    Simon Pilgaard | +45 28969214


    Oppmenn:
    Terje Aas | 90070046


    Send epost til laget

     

  • Rekrutt
  • D2
  • G6
  • G7
  • Rackethallen
    M
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    20:00-21:30
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for jenter fødd i 1999.


    Trenar:
    Tor Christian Sæbø | 97021144
    Franny Maria Bøthner | 98805456

    Oppmann:
    Dag Vidar Nordhus | 95018373


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    17:00-19:00
    Nyehallen
    Ti
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    19:30-21:00


    Seniorlag for damer i 2. divisjon


    Trenar:

    Bjarte Epland | 48153218


    Oppmenn:

    Franny Bøthner | 98805456

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00

    Leirvik/Langeland fødde i 2010.

     

    Trenar
    Frode Bekkenes | 46424058
    Christian Alfredsen | 92207814

    Oppmann

    Frode Bekkenes | 46424058


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:00-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Trenar
    Ellen Salomonsen | 41209387
    Ingemar Olsson | 47341418


    Oppmann

    Marthe Olsson | 41335992


    Send epost til laget

     

  • G8
  • G9
  • G10
  • G11
  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Gutter fødde i 2008.

     

    Trenarar
    Erlend Gullberg | 91693197
    Cristian Valenza | 94163851
    Karl Einar Salomonsen | 99219193


    Oppmann

    Øystein Rykkje | 93039034

    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    16:30-17:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Trenar:
    Aksel Sæther | 97556014
     

    Oppmann:
    Monika Lohela | 99616929


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    18:00-19:00
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Trenar:
    Thomas Nøkling | 95250070


    Oppmann:
    Gunnhild Lothe | 41510045


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    15:30-17:00
    Rackethallen
    F
    18:00-19:00


    Lag for gutar fødd i 2005.


    Trenarar:

    Øystein Midtun | 97956987
    Michael Gustave | 98425979 

    Oppmann:
    Silje Vatna | 90926633


    Send epost til laget

     

  • G12
  • G14
  • G16
  • Gull
  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    16:30-18:00
    Nordbygdo
    S
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2004.


    Trenarar:
    Cristian Valenza | 94163851
    Rune Loftheim | 45411760

    Oppmann:
    Solveig Laukhammer | 92240386


    Send epost til laget

     

  • Rackethallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Lag for gutar fødde i 2002 og 2003.


    Trenar:
    Olav Bauge | 90722671


    Oppmann:
    Anett Stokken | 92292659

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    21:00-22:00
    Rackethallen
    O
    18:30-20:00
    Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Lag for gutar fødd i 2000.


    Trenar:
    Sigurd Sævereid | 95419989


    Oppmann:
    Sigbjørn Almås | 45411533

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarar:
    John Andersen | 93890259

    Oppmenn:

    Aina Skogvold | 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender