Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Beste klubb

Kvart einaste år vert beste klubb på Handballfestivalen kåra. Beste klubb får 10.000 kroner - nest beste klubb får 5.000 kroner. 

Vinnaren vert kåra etter følgjande poengberekning:

               
Resultat / Klassar   Fleire enn 20 lag   10-20 lag     Mindre enn 10 lag  
Vinnar A-finale     8 poeng     6 poeng   4 poeng  
Tapar A-finale   6 poeng   4 poeng   2 poeng  
Puljevinnar   4 poeng   3 poeng   -  
Tapar A-semifinale*   3 poeng   2 poeng   1 poeng  
Vinnar B-finale   2 poeng   1 poeng   -  
Tapar B-finale   1 poeng   -   -  
               
* Eller 3. plass dersom semifinalar ikkje vert spela.   

 

TIDLEGARE VINNARAR AV "BESTE KLUBB"

Årstal Beste klubb Nest beste klubb Fair Play-prisen 
2018 SOLA STAAL JØRPELAND SK VEDAVÅG G10
2017 HUNDVÅG AUSTRÅTT ASKØY J16
2016 FYLLINGEN SOTRA HINNA J15
2015 GNEIST FYLLINGEN  
2014 FYLLINGEN MATHOPEN  
2013 SOTRA  FYLLINGEN ÅKRA G 12
2012 SOTRA  GNEIST   
2011 SOTRA GNEIST  FÅF G 12 
2010 SOTRA  KJØKKELVIK   
2009  FYLLINGEN  SOTRA   
2008  FYLLINGEN ASKØY   
2007 ASKØY     
2006  FYLLINGEN    
2005 FYLLINGEN     
2004 FYLLINGEN    
2003 FYLLINGEN    
2002 KJØKKELVIK    
2001 BJØRNAR    
2000 KJØKKELVIK    
1999 KJØKKELVIK    
1998 BJØRNAR    
1997 BJØRNAR    
1996 BJØRNAR    
1995 TERTNES    
1994 BRØNNDALEN    
1993 TERTNES    
1992 BJØRNAR    
1991 ÅKRA    
1990 GIV-AKT    
       

 

Kontakt oss
  • J7
  • J8-1
  • J8-2
  • J9-1
  • Rackethallen
    To
    17:30-18:30


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540


    Oppmann

    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Send epost til laget

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    O
    17:30-18:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    15:30-17:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745‬

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Send epost til laget

     

  • J9-2
  • J10
  • J11-1
  • J11-2
  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00


    Hystad/Rommetveit fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Gunnhild Kaldråstøyl
    Mob: 41106884


    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann

    Frank Haugland
    Mob: 95990098


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdohallen
    M
    17:00-18:00
    Rackethallen
    To
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Marte Wirum
    Mob: 92424107

    Trenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Anita Hammersland
    Mob: 91166240


    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967


    Send epost til laget

      

  • Rackethallen
    To
    16:30-18:30

     

    Leirvik/Langeland fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Trenar
    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:30

     

    Hystad/Rommetveit fødde 2007. 

     

    Hovudtrenar
    Lene Horne Dale
    Mob: 90696136


    Trenar
    Åge Valdal-Østensen
    Mob: 45411116

    Oppmann
     
    Ingrid Hårde
    Mob: 95725461


    Send epost til laget

     

  • J12-1
  • J12-2
  • J13-1
  • J13-2
  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    18:30-20:00


    Litlabø/Langeland, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Trenar
    Jorunn Aspen
    Mob: 41529689

    Oppmann
    Monica Ann Skår
    Mob: 47848655 

    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Leirvik/Hystad/Rommetveit, fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949


    Trenar
    Roy Sverre Amundsen
    Mob: 99225785


    Oppmann

    Hilde Karin Alfarnes
    Mob: 48122161

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    M
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    Ti
    18:30-20:00
    Gamlehallen
    F
    18:00-19:30


    Leirvik/Langeland, fødde i 2005.


    Hovudtrenar
    John Andersen
    Mob: 93890259

    Oppmann
    Line Solheim
    Mob: 93456895

    Send epost til laget

  • Nordbygdo
    M
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    F
    16:00-17:30


    Hystad/Rommetveit, fødde i 2005/06.


    Hovudtrenar
    Ellen Salomonsen
    Mob: 41209387

    Trenarteam
    Kari Braathen
    Mob: 97658446 

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814


    Oppmann
    Ove Røstbø
    Mob: 99021329

    Send epost til laget

     

  • J14
  • J15
  • J16
  • D5
  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    To
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170


    Trenarteam
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Terje Tvedten
    Mob: 92810559


    Trine Skår Lande
    Mob: 91391257

    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949

     
    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Rackethallen
    O
    17:00-18:30
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2003.


    Hovudtrenar:
    TBA

    Trenarteam:
    TBA


    Oppmann:

    Hege Våmartveit
    Mob: 41108775

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    F
    15:00-16:30


    Jenter fødde i 2002.


    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Christian Alfredsen
    Mob: 92207814

    Oppmann
    Tone Skåtevik
    Mob: 41146282 


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 5. divisjon / Rekrutt / J16


    Hovudtrenar
    Tor Christian Sæbø
    Mob: 97021144

    Trenarteam
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Oppmann
    TBA  


    Send epost til laget

     

  • D2
  • G8
  • G9
  • G10
  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    O
    16:30-18:00
    Nyehallen
    To
    20:00-21:30


    Damer 2. divisjon


    Hovudtrenar
    Bjarte Epland
    Mob: 48153218


    Oppmann
    Franny Bøthner
    Mob: 98805456

    Send epost til laget

     

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Frode Bekkenes
    Mob: 46424058

    Oppmann

    Rita Kristin Berg
    Mob: 94158260


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    O
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Trenar
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Oppmann

    Marthe Olsson
    Mob: 41335992


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    16:00-17:30
    Gamlehallen
    To
    16:00-17:30


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034

    Send epost til laget

     

  • G11
  • G12
  • G13
  • G14/15
  • Nordbygdo
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    To
    16:30-18:00

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Oppmann
    Monika Lohela
    Mob: 99616929


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    O
    15:30-16:30
    Nordbygdo
    F
    17:30-19:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Trenar
    Martin Dahl Olsen
    Mob: 97117790 


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    F
    18:00-19:30


    Gutar fødde i 2005.


    Hovudtrenar

    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214  


    Trenar

    André Skjønberg
    Mob: 97058038 

    Oppmann
    Rune Helland
    Mob: 95150581


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:30-19:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00
    Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2004/2003.


    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Rune Loftheim
    Mob: 45411760

    Tore Hammer
    Mob: 97174808

    Oppmann
    Henriette Matre Hagenes
    Mob: 95991968


    Send epost til laget

     

  • G16
  • H4
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    F
    16:30-18:00


    Gutar fødde i 2002


    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418 

    Trenar
    Olav Bauge
    Mob: 90722671

    Even Flotve
    Mob: 94151547

    Oppmann
    Hallbjørg Sagmo Eide
    Mob: 91136685

    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30


    Herrer 4. divisjon / Rekrutt / G16

     

    Hovudtrenar
    Even Flotve 
    Mob: 94151547

    Oppmann

    Rune Loftheim
    Mob: 45411760


    Send epost til laget

     

  • Nyehallen
    Ti
    19:00-21:00
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:00


    Herrer 2. divisjon

     

    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418

    Oppmann
    Ann-Helen Hareide
    Mob: 97755828


    Send epost til laget

     

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Trenarteam

    André Skogvold
    Mob: 40518663

    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625

    Send epost til laget

     

Kalender