Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Nyttige skjema

Her finn du ulike skjema og malar som skal nyttast i Stord Handball. Ta kontakt med økonomiansvarleg dersom du har spørsmål til nokre av desse. 

Reiseoppgjør

Lagsregnskap

Opprette lagskonto (for nyoppstartede lag)

Kontakt oss
  • J6
  • J7-1
  • J7-2
  • J8
  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00
    Rackethallen
    O
    17:30-18:30

     

    Jenter fødde i 2014.

     

    Hovudtrenar
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745


    Trener
    Gunhild Sævareid
    Mob: 90189882


    Oppmann
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745


    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

    Trenar
    Bjarte Vad
    Mob: 97059051


    Oppmann
    Reidun Litlabø
    Mob: 90085016

    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307


    Trenar
    Ann-Siren Økland Haugstad
    Mob: 98858434


    Oppmann
    John Harald Milje Helmersen
    Mob: 97521304

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Tommy Hillestad
    Mob: 90105218

    Trenarteam
    Marit Løkhammer
    Mob: 92850902


    Ole Johannes Sætre
    Mob: 90680271


    Oppmann
    Tommy Hillestad
    Mob: 90105218


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • J9
  • J10-1
  • J10-2
  • J11
  • Gamlehallen
    To
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540

    Trenar
    Ina Lien Rykkje
    Mob: 46640632‬


    Oppmann

    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Trenar
    Kristina Nilsson
    Mob: 47385449

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    O
    18:30-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nordbygdohallen
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • J12
  • J13
  • J14
  • J15
  • Nordbygdohallen
    M
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Trenarteam
    Marte Wirum
    Mob: 92424107


    Anita Hammersland
    Mob: 91166240

    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 
     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00


    Jenter fødde 2007. 

    Hovudtrenar
    Ulvar Akselsen
    Mob: 90662813‬


    Trenarteam
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann
     
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Lagleiar (kontaktperson)

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2006.


    Trenarteam
    Mathias Hejsel
    Mob: +4521902863

    Emil Jørgensen
    Mob: +45 22952909

    Olav Martin Amundsen
    Mob: 46827166

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949 

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949 

     

  • Nyehallen
    Ti
    18:00-19:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30
    Rackethallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2005.

    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170

    Trenarteam
    Ulvar Akselsen
    Mob: 90662813‬

    Kristian Skytte Nygaard
    Mob: +45 26115799

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Oppmann
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086


    Lagleiar (kontaktperson)
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086

     

  • J16
  • D5
  • D3
  • G6
  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00
    Rackethallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: 40672177


    Fysisk trenar

    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052


    Oppmann

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nyehallen
    O
    20:30-22:00


    Damer 5. divisjon / Rekrutt


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: ‭40672177

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Oppmann
    TBA 

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745  

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Damer 3. divisjon


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: ‭40672177


    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052


    Oppmann
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00
    Rackethallen
    O
    17:30-18:30


    Gutar fødde i 2014. 

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Oppmann
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Gamlehallen
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576


    Oppmann
    Marie Engelsen Launes
    Mob: 97653966

    Lagleiar (kontaktperson)
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

    Trenar
    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243‬


    Oppmann

    Hanne Nesbø Haugland
    Mob: 41174375

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdohallen
    To
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Henriette Thorsen
    Mob: ‭47244337

    Trenar
    Didrik Launes
    Mob: 94433300‬


    Oppmann

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Hans Kristian Kjellsen
    Mob: 95854649‬


    Trenar
    Elisabeth Matre
    Mob: 45253824

    Oppmann

    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • G11
  • G12
  • G13
  • G14
  • Nordbygdo
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214

    Oppmann
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    To
    18:30-20:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Øystein Sørebø
    Mob: 91872719

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:30

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Kaja Skjønberg
    Mob: 41485877
     

    Oppmann
    Bodil Nesbø
    Mob: 97552124‬


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nyehallen
    O
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    F
    15:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418


    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045 

     

  • G16
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:00-17:00


    Gutar fødde i 2004/05


    Hovudtrenar
    Petter Skimmeland
    Mob: 41494200‬


    Trenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052

    Oppmann
    Jørn-Rune Bruun
    Mob: 90277404

    Lagleiar (kontaktperson)
    Jørn-Rune Bruu
    n
    Mob: 90277404

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    20:30-22:00


    Herrer 3. divisjon / Rekrutt

     

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Oppmann

    TBA

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052

    Oppmann
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬


    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Hovudtrenar
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Trenarteam
    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    André Skogvold
    Mob: 40518663


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender