Arego
Stord IL - Handbal
Støtt oss

Endeleg ny heimekamp for damelaget

05.02.2020 |LV

I kveld brakar det laus på Vikahaugane kl. 18.00. Stords beste kvinner møter NHHI på heimebane, og håpar at dei med publikum i ryggen kan ta med seg alle poenga.

Stord sin solide kantspelar Helene Kringeland Aasheim seier før kampen at ho trur det vert viktig å halda trykket oppe og stå godt i forsvar, slik at ein kan få inn enkle kontringsmål.

Dette er fyrste gong desse to laga møter kvarandre, så det vert ein kjekk kamp der ein ikkje veit kva ein møter, og kva motstandaren er god på.

Vel møtt til kamp kl. 18.00!

Kontakt oss
  • J6
  • J7-1
  • J7-2
  • J8
  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00
    Rackethallen
    O
    17:30-18:30

     

    Jenter fødde i 2014.

     

    Hovudtrenar
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745


    Trener
    Gunhild Sævareid
    Mob: 90189882


    Oppmann
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745


    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

  • Gamlehallen
    O
    18:00-19:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

    Trenar
    Bjarte Vad
    Mob: 97059051


    Oppmann
    Reidun Litlabø
    Mob: 90085016

    Lagleiar (kontaktperson)
    Tor Olav Berg
    Mob: 97703855

     

  • Nordbygdo
    Ti
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307


    Trenar
    Ann-Siren Økland Haugstad
    Mob: 98858434


    Oppmann
    John Harald Milje Helmersen
    Mob: 97521304

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gaute Straume Epland
    Mob: 95446307 

  • Nordbygdo
    To
    16:00-17:00


    Jenter fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Tommy Hillestad
    Mob: 90105218

    Trenarteam
    Marit Løkhammer
    Mob: 92850902


    Ole Johannes Sætre
    Mob: 90680271


    Oppmann
    Tommy Hillestad
    Mob: 90105218


    Lagleiar (kontaktperson)
    Tommy Hillestad

    Mob: 90105218

     

  • J9
  • J10-1
  • J10-2
  • J11
  • Gamlehallen
    To
    16:30-18:00


    Jenter fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Eugen Brask
    Mob: 41519540

    Trenar
    Ina Lien Rykkje
    Mob: 46640632‬


    Oppmann

    Solveig Myhre Kvinnesland
    Mob: 45486456


    Lagleiar (kontaktperson)
    Eugen Brask
    Mob: 41519540
     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Gamlehallen
    O
    17:00-18:00


    Leirvik/Langeland fødde i 2010.


    Hovudtrenar
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

    Trenar
    Kristina Nilsson
    Mob: 47385449

    Oppmann

    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859


    Lagleiar (kontaktperson)
    Martine Engelsen Spratt
    Mob: 92615859

     

  • Nordbygdo
    M
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    O
    18:30-19:30


    Hystad/Rommetveit fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Trenar

    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085


    Oppmann

    Hogne Buchvold
    Mob: 98641330

     
    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • Nordbygdohallen
    Ti
    18:00-19:30
    Gamlehallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Jonathan Gniste
    Mob: 47343679

    Trenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Oppmann

    Kristine Mikkelson Sæther
    Mob: 97010823


    Lagleiar (kontaktperson)

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • J12
  • J13
  • J14
  • J15
  • Nordbygdohallen
    M
    18:30-20:00
    Rackethallen
    To
    18:30-20:00


    Jenter fødde i 2008.

     

    Hovudtrenar
    Anita Moen Hakestad
    Mob: 90050003

    Trenarteam
    Marte Wirum
    Mob: 92424107


    Anita Hammersland
    Mob: 91166240

    Oppmann

    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 
     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Barbro Isdal
    Mob: 90723967 

     

  • Gamlehallen
    M
    15:30-17:00
    Gamlehallen
    O
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    To
    19:30-21:00


    Jenter fødde 2007. 

    Hovudtrenar
    Ulvar Akselsen
    Mob: 90662813‬


    Trenarteam
    Gunnhild Hauge
    Mob: 90851117

    Ina Blikra Valvatna
    Mob: 90731606


    Oppmann
     
    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844


    Lagleiar (kontaktperson)

    Anne Marie Skjerven
    Mob: 91674844

     

  • Gamlehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    19:30-21:00
    Nordbygdo
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2006.


    Trenarteam
    Mathias Hejsel
    Mob: +4521902863

    Emil Jørgensen
    Mob: +45 22952909

    Olav Martin Amundsen
    Mob: 46827166

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Oppmann

    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949 

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Tonje Aamot Haga
    Mob: 98814949 

     

  • Nyehallen
    Ti
    18:00-19:30
    Rackethallen
    To
    17:00-18:30
    Rackethallen
    F
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2005.

    Hovudtrenar
    Ørnulf Botnen
    Mob: 92032170

    Trenarteam
    Ulvar Akselsen
    Mob: 90662813‬

    Kristian Skytte Nygaard
    Mob: +45 26115799

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Oppmann
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086


    Lagleiar (kontaktperson)
    Isabel Solvang Tofte
    Mob: 47826086

     

  • J16
  • D5
  • D3
  • G6
  • Nyehallen
    M
    16:30-18:00
    Nyehallen
    O
    15:30-17:00
    Rackethallen
    To
    15:30-17:00


    Jenter fødde i 2004.


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: 40672177


    Fysisk trenar

    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052


    Oppmann

    Aksel Sæther
    Mob: 97556014
     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nyehallen
    O
    20:30-22:00


    Damer 5. divisjon / Rekrutt


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: ‭40672177

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Oppmann
    TBA 

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæther
    Mob: 99008745  

     

  • Nyehallen
    M
    19:00-20:30
    Nyehallen
    O
    18:00-19:30
    Nyehallen
    To
    18:30-20:30


    Damer 3. divisjon


    Hovudtrenar
    Sebastian Bjørn Steffens
    Mob: ‭40672177


    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052


    Oppmann
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marita Nysæter
    Mob: 99008745

     

  • Nordbygdo
    Ti
    17:00-18:00
    Rackethallen
    O
    17:30-18:30


    Gutar fødde i 2014. 

    Hovudtrenar
    Cecilie Eriksen Raunholm
    Mob: 92447096


    Oppmann
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

    Lagleiar (kontaktperson)
    Else Marie Søgaard
    Mob: 90564085

     

  • G7
  • G8
  • G9
  • G10
  • Gamlehallen
    To
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2013.

     

    Hovudtrenar
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576


    Oppmann
    Marie Engelsen Launes
    Mob: 97653966

    Lagleiar (kontaktperson)
    Terje Veivåg
    Mob: 99226576

  • Nordbygdo
    O
    16:00-17:00


    Gutar fødde i 2012.

     

    Hovudtrenar
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

    Trenar
    Njål Hamre Olsen
    Mob: 90084243‬


    Oppmann

    Hanne Nesbø Haugland
    Mob: 41174375

    Lagleiar (kontaktperson)
    Bjarte S. Epland
    Mob: 48153218

     

  • Nordbygdohallen
    To
    16:00-17:30


    Gutar fødde i 2011.

     

    Hovudtrenar
    Henriette Thorsen
    Mob: ‭47244337

    Trenar
    Didrik Launes
    Mob: 94433300‬


    Oppmann

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386


    Lagleiar (kontaktperson)

    Liv Siri Andresen
    Mob: ‭97169386

     

  • Rackethallen
    O
    16:00-17:30
    Nordbygdo
    F
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2010.

     

    Hovudtrenar
    Hans Kristian Kjellsen
    Mob: 95854649‬


    Trenar
    Elisabeth Matre
    Mob: 45253824

    Oppmann

    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068


    Lagleiar (kontaktperson)
    Stine Kaldråstøyl Kjellsen
    Mob: 95134068

     

  • G11
  • G12
  • G13
  • G14
  • Nordbygdo
    M
    15:30-17:00
    Nordbygdo
    O
    17:00-18:30


    Gutar fødde i 2009.

     

    Hovudtrenar
    Christoffer Rafdal
    Mob: 48253214

    Oppmann
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

    Lagleiar (kontaktperson)
    Marthe Olsson
    Mob: 41335992

  • Gamlehallen
    Ti
    17:00-18:30
    Nordbygdo
    To
    18:30-20:00


    Gutter fødde i 2008.

     
    Hovudtrenar
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

    Trenarteam
    Øystein Sørebø
    Mob: 91872719

    Elisabeth Økland Larsen
    Mob: 91834066


    Oppmann

    Øystein Rykkje
    Mob: 93039034 

    Lagleiar (kontaktperson)
    Cristian Valenza
    Mob: 94163851

     

  • Rackethallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    O
    17:00-18:00
    Gamlehallen
    F
    17:00-18:30

     

    Gutar fødde i 2007.

     

    Hovudtrenar
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

    Trenar
    Kaja Skjønberg
    Mob: 41485877
     

    Oppmann
    Bodil Nesbø
    Mob: 97552124‬


    Lagleiar (kontaktperson)
    Aksel Sæther
    Mob: 97556014

     

  • Nordbygdo
    Ti
    19:30-21:00
    Nyehallen
    O
    17:00-18:00
    Nordbygdo
    F
    15:00-17:00


    Gutar fødde i 2006.


    Hovudtrenar
    Ingemar Olsson
    Mob: 47341418


    Trenarteam
    Thomas Nøkling
    Mob: 95250070


    Oppmann
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045

     

    Lagleiar (kontaktperson)
    Gunnhild Lothe
    Mob: 41510045 

     

  • G16
  • H3
  • H2
  • Gull
  • Nyehallen
    M
    15:00-16:30
    Nyehallen
    F
    15:00-17:00


    Gutar fødde i 2004/05


    Hovudtrenar
    Petter Skimmeland
    Mob: 41494200‬


    Trenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬


    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052

    Oppmann
    Jørn-Rune Bruun
    Mob: 90277404

    Lagleiar (kontaktperson)
    Jørn-Rune Bruu
    n
    Mob: 90277404

     

  • Nyehallen
    Ti
    15:30-17:00
    Nyehallen
    To
    20:30-22:00


    Herrer 3. divisjon / Rekrutt

     

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Oppmann

    TBA

    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬

     

  • Nyehallen
    M
    20:30-22:00
    Nyehallen
    Ti
    19:30-21:30
    Nyehallen
    To
    17:00-18:30
    Nyehallen
    F
    17:00-18:30


    Herrer 2. divisjon

    Hovudtrenar
    Morten Moldrup
    Mob: +45 22874346‬

    Trenarteam
    Rune Skjærvold
    Mob: 41105354

    Fysisk trenar
    Tomasz Święcki
    Mob: 40599502‬

    Målvaktstrenar
    Mikael Søgaard
    Mob: 41520052

    Oppmann
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬


    Lagleiar (kontaktperson)
    André Skjønberg
    Mob: 97058038‬ 

     

  • Nyehallen
    Ti
    17:00-18:00


    Stord sitt PU-lag


    Hovudtrenar
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989

    Trenarteam
    Henriette Thorsen
    Mob: 47244337


    André Skogvold
    Mob: 40518663


    Oppmann
    Aina Skogvold
    Mob: 90050625


    Lagleiar (kontaktperson)
    Sigurd Sævareid
    Mob: 95419989 

     

Kalender