Trekking vårlotteriet
I vårlotteriet til Stord Handball er følgende vinnere trukket.
1 | Sofie Horne B. | Gavekort, Grov Grasklypp |
2 | Brittanna Hovda Balchen | Gavekort, Frugård |
3 | Robert Brady | Tursekk Sport1 |
4 | Bjørg Matre Notland | Brannslukker |
5 | Fam. Unni Haugland | Sovepose Sport1 |
6 | Berni Marie Larsen | DNA Kit |
7 | Alexander Furuhovde | Liten ryggsekk |
8 | Alvhild Arnevik | Hodelykt |
9 | Pia Pralana Vestby | Gavekort Rema Vabakken |
10 | Malin Strømme Grov | Bitssett |
11 | Emma Steensohn-Olsen | Bitssett |
12 | Per Sætre | Refelksvest etc. |
13 | Ann Nyhammer | Bag |
14 | Albert Hystad | Best i Håndball |
15 | Endre Lie | Best i Håndball |
16 | Oliver Berge Johansen | Salma Loin |
17 | Laila D. Holmedal | Salma Loin |
18 | Vibeche Mehammer | Håndballgleder i Vest |
19 | Marita Moss | Håndballgleder i Vest |
20 | Ava Rubach | Håndballgleder i Vest |
21 | Marie Aadland Djuve | Håndball |
22 | Anne Vibekke Sveistrup | Steikegaffel |
23 | Sunniva Hauge Vatna | Termos |
24 | Bastian og Pernille T. Klubben | Thermo kopp |
25 | Trude Syltevik | Drikkeflaske |
Premiene kan hentes på Vikahaugane på dagtid (Fra den 24.) eller så avtaler vi henting/levering.
Vinnerne blir kontaktet.
- 53 40 09 90
- post@stordhandball.no
- Vikahaugen 17,
5411 Stord
- J6 Vika
- J6 NORD
- J7 VIKA
- J7 NORD
-
GamlehallenTi16:00-17:00
Jenter frå Leirviksområdet fødde i 2017.
Lagleiar (kontaktperson)
Mob: -
NordbygdohallenTi16:00-17:00
Jenter frå Nordbygdo-området fødde i 2017.
Lagleiar (kontaktperson)
Mob: -
GamlehallenTi18:00-19:00
Jenter frå Leirviksområdet fødde i 2016.
Lagleiar (kontaktperson)
Mariell Hervik Stølås
Mob: 92646083 -
NordbygdohallenTi18:00-19:00
Jenter frå Nordbygdo-området fødde i 2016.
Lagleiar (kontaktperson)
Linda Waldal Hagen
Mob: 90571099 - J8 VIKA
- J8 NORD
- J9 VIKA
- J9 NORD
-
GamlehallenO17:00-18:00
Jenter frå Leirviksområdet fødde i 2015.
Lagleiar (kontaktperson)
Stein Aaserud
Mob: 92268387 -
NordbygdohallenO16:30-17:30
Jenter frå Nordbygdo fødde i 2015.
Lagleiar (kontaktperson)
Ragnhild Hellestveit
Mob: 92856032 -
RackethallenM16:00-17:30GamlehallenO16:00-17:00
Jenter frå Leirviksområdet fødde i 2014.
Lagleiar (kontaktperson)
Marita Nysæter
Mob: 99008745 -
RackethallenM16:00-17:30NordbygdohallenTi17:00-18:00
Jenter frå Nordbygdo-området fødde i 2014.
Lagleiar (kontaktperson)
Martha Stockmann
Mob: 40553488 - J10
- J11
- J12
- J13
-
NordbygdohallenTi19:00-20:00RackethallenTo17:00-18:30
Jenter fødde i 2013.Lagleiar (kontaktperson)
Gaute Straume Epland
Mob: 95446307 -
NyehallenTi15:30-17:00RackethallenF16:30-18:00
Jenter fødde i 2012.
Lagleiar (kontaktperson)
Tommy Hillestad
Mob: 90105218 -
NordbygdoTi16:30-18:00NyehallenTo18:00-19:00
Jenter fødde i 2011.
Lagleiar (kontaktperson)
Eugen Brask
Mob: 41519540 -
NyehallenM16:30-18:00Nye+GamleTo16:30-18:00
Jenter fødde i 2010.
Lagleiar (kontaktperson)
Else Marie Søgaard
Mob: 90564085 - J14
- J15
- J20
- D3
-
NyehallenM15:00-16:30NyehallenTo15:00-16:30
Jenter fødde i 2009.
Lagleiar (kontaktperson)
Aksel Sæther
Mob: 97556014 -
NyehallenM15:00-16:30NyehallenTo15:00-16:30
Jenter fødde i 2008.
Lagleiar (kontaktperson)
Aksel Sæther
Mob: 97556014 -
NyehallenO20:00-21:30NyehallenF15:00-16:30
Jenter fødde i 2004,05,06 og 2007.
Lagleiar (kontaktperson)
Anne-Marie Skjerven
Mob: 91674844 -
NyehallenTo19:00-20:30
Damer 3. divisjon
Lagleiar (kontaktperson)
Sebastian Steffens
Mob: 40672177 - G6 VIKA
- G6 NORD
- G7 VIKA
- G7 NORD
-
GamlehallenTi16:00-17:00
Gutar frå Leirviksområdet fødde i 2017.
Lagleiar (kontaktperson)
Mob: -
NordbygdohallenTi16:00-17:00
Gutar frå Nordbygdo-området fødde i 2017.
Lagleiar (kontaktperson)
Mob: -
GamlehallenTi18:00-19:00
Gutar frå Leirviksområdet fødde i 2016.
Lagleiar (kontaktperson)
Mariell Hervik Stølås
Mob: 92646083 -
NordbygdohallenTi18:00-19:00
Gutar frå Nordbygdo-området fødde i 2016.
Lagleiar (kontaktperson)
Linda Waldal Hagen
Mob: 90571099 - G8
- G9
- G10
- G11
-
NordbygdohallenO17:30-18:30
Gutar fødde i 2015.
Lagleiar (kontaktperson)
Bjarte S. Epland
Mob: 48153218 -
NordbygdohallenM16:00-17:30
Gutar fødde i 2014.Lagleiar (kontaktperson)
Else Marie Søgaard
Mob: 90564085 -
NyehallenTi17:00-18:30NordbygdohallenTo16:00-17:30
Gutar fødde i 2013.Lagleiar (kontaktperson)
Julianne Sellgren
Mob: 93652245 -
NordbygdohallenO18:30-20:00GamlehallenF16:00-17:30
Gutar fødde i 2012.Lagleiar (kontaktperson)
Bjarte S. Epland
Mob: 48153218 - G12
- G13
- G14
- G15
-
NyehallenO17:30-19:00RackethallenTo18:30-20:00
Gutar fødde i 2011.
Lagleiar (kontaktperson)
Liv Siri Andresen
Mob: 97169386 -
GamlehallenM15:30-17:00NyehallenO17:30-19:00RackethallenTo15:30-17:00
Gutter fødde i 2010.
Lagleiar (kontaktperson)
Geir Kristian Furuhovde
Mob: 90415354 -
GamlehallenM15:30-17:00NyehallenO16:00-17:30RackethallenTo15:30-17:00
Gutter fødde i 2009.
Lagleiar (kontaktperson)
Geir Kristian Furuhovde
Mob: 90415354 -
NyehallenM19:00-20:30NyehallenO16:00-17:30
Gutar fødde i 2008.
Lagleiar (kontaktperson)
Aksel Sæther
Mob: 97556014 - G16
- H3
- TH
-
NyehallenM19:00-20:30NyehallenO16:00-17:30
Gutar fødde i 2007.
Lagleiar (kontaktperson)
Aksel Sæther
Mob: 97556014 -
NyehallenTi18:30-20:00NyehallenTo20:30-22:00NyehallenF16:30-18:00
Herrer 3. divisjonLagleiar (kontaktperson)
André Skjønberg
Mob: 97058038 -
GamlehallenTi17:00-18:00
Stord United (Tilrettelagt Handball)
Lagleiar (kontaktperson)
Sigurd Sævareid
Mob: 95419989